Jarda Zajpt. Jirka Nauš, Karel Chlubna, Jitka Malá, Katka Folková, Eva Gallatová, Martina Stöckelová

9.12.

Turnaj Juniorů B na Strahově dne 4.12.

Josefka - 11 místo v G15, Anežka 1 místo v G11

28.11.

Mistrovství České republiky - masters Ricochet, umístění mužů SK Sq Dubeč, konalo se v Jindřichově Hradci 27.11. 2010

kat. 45 - Karel Chlubna - 5 místo ( Karlos zvládl herně a psychicky 1 kolo, ... je to čím dál lepší)

kat. 50 - Pavel Jirkovský - 3 místo ( škoda třetího setu s Edou.. už to mohl být pětiseťák, jako vždy)

kat. 50 - Jarda Zajpt - 1 místo (po dvouleté přestavce se vrátil do masters, šestý titul mistra republiky Masters ricochet)

27.11.

B ženy, turnaj - umístění hráček SK Sq Dubeč

2. Eva Gallatová 6. Martina Stöckelová, 8. Jitka Malá,
11. Josefa Bakalářová

Josefka šla na "zkušenou" do ženského světa squashe, ani zlomená raketa ji jistě nezastaví, Martina zahrála svůj standard, ve 2 kole prohrála s favoritkou

Jitka měla v 1 kole "kámošku" Josefku :-) a Eva se zastavila až ve finále v pětiseťáku na raketě Michaely Hájkové.

24.10.

Dne 16.10. proběhla premiéra 1. ligy žen v domovském přístavu ve Sportaréně v Dubči. Ženy prohrály shodně 3:0 s týmy Teplic a Zeus Praha, nad týmem Linx Praha zvítězily 2:1. Dva body
zajistila Jitka Malá a Bára Kubíčková. Tým mužů ve 3. lize prohrál na Modrým světě a následně v neděli 17.10. v Mostě se svými soupeři vždy 4:0. Nevadí, nevadí, sbíráme teprve zkušenosti ...
Výsledky 1. liga ženy po 1 a 2 kole jsou na:

11.10.

Na Chrpě proběhl 9.10. turnaj 1. Masters. Z klubu se zúčastnil (umístění)
Karel Chlubna () Jarda Zajpt (3), Pavel Jirkovský () Markéta Wernerová (4), Martina Stöckelová (5), Jitka Malá (7)
Zájem o tento typ turnaje je mezi ligovými hráči bohužel malý, přišlo cca 26 hráčů/hráček, od nás z Dubče bylo 6, tedy skvělá klubová účast.